E fshehta e shokut tim te ngushte View larger

E fshehta e shokut tim te ngushte

Giulia Besa A-006370

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327819

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Vera nuk arrin t'u qëndrojë larg belave. Motra e saj binjake, Çeleste, është në Japoni, dhe asaj i duhet të përballet e vetme me ndryshimin e mistershëm që ka pësuar shoku i saj i ngushtë, Orfeo, të cilin e ka njohur në universitet dhe ndaj të cilit ndien një tërheqje të fortë, një ndjenjë të turbullt, megjithëse vazhdon lidhjen me Masimon. Orfeo, studenti me mesataren më të lartë në fakultet, njeri karizmatik, ka humbur vëllain para pak kohësh, por kjo nuk mund t'i shpjegojë ndodhitë e çuditshme ku duket se është përfshirë...

Një ditë, Vera arrin rastësisht të shikojë në telefonin e tij një mesazh nga një aplikacion misterioz: Domethënia e fshehtë e jetës. Për çfarë bëhet fjalë, vallë?

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages352
ISBN9789928327819
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDIANA ÇULI
RomanMister&Thriller
I ri1