Djali i keq qe une dua View larger

Djali i keq qe une dua

Giulia Besa A-000014

New product

96 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327963

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kiara, në vitin e fundit të liceut në Romë, është vajza klasike e mbarë. Historia e saj me Tomason, një djalë më i madh se ajo, mori fund në mënyrën më të keqe: e pasigurt, ajo nuk arrin t’i jepet plotësisht dhe ai e lë duke e poshtëruar në sy të shokëve të tij. Pak ditë më pas, Kiara njeh Çezaren: i gjatë, fizik atleti, flokë të zinj dhe sy të thellë e pak melankolik. Por Çezare është i rrezikshëm po aq sa edhe tërheqës. Në gjoks ka një tatuazh gjembash, që kapërthehen mes tyre, simbol i mbylljes së tij ndaj dashurisë.

Kiara tërhiqet prej tij, por kërkon edhe t’i qëndrojë larg. Edhe Çezare, i cili fsheh brenda tij plagë të vjetra, do të donte t’i qëndronte larg, por tundimi është mjaft i fortë. Fillon kështu një histori dashurie në sfondin e Romës, po aq mahnitëse sa edhe dashuria mes dy të rinjve.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages320
ISBN9789928327963
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXHIMI LAZRI
RomanRomancë&Pasion
I ri1