I ri Cmim i reduktuar! Ne kufijte e mallit dhe brenges Shiko më të madhe

Ne kufijte e mallit dhe brenges

Dorit Rabynian A-008425

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shkrimtarja e njohur izraelite Dorit Rabynian vjen për herë të parë në shqip me romanin "Në kufijtë e mallit dhe brengës", përkthyer nga Zana Harxhi Baroni. Një libër i vlerësuar me disa çmime! I përkthyer në tetëmbëdhjetë gjuhë! U ndalua përkohësisht në Izrael

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085832

1 125 Lekë

-10%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe298
ISBN9789928085832
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI paë
PërkthyesiZana Harxhi Baroni
RomanSagë&Histori