Biologji - Matura Shteterore Shiko më të madhe

Biologji - Matura Shteterore

Flutura Malo A-007996

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst iu vjen ne ndihme te gjithe maturanteve qe kerkojne te jene te pergatitur ne provimet e matures per lenden e Biologjise, dhe te garantoje rezultate te larta per ata qe kete lend e kane te listuar si te rendesishme per te vazhduar studimet e larta. Ne te ka ushtrime per zgjidhje qe perfshijne te gjitha vitet e studimit ne gjimnaz dhe eshte e bazuar mbi kurrikulen e re shkollore.

985 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

West Print
ISBN9789928199805

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe260
ISBN9789928199805
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë