Maqedonasit e vjetër dhe arkeologjia e tyre View larger

Maqedonasit e vjeter dhe arkeologjia e tyre

Arsim Spahiu BAS0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë studim autori jep të dhëna historike sidomos mbi popullsinë e Maqedonisë Perëndimore. Ajo që është kryesorja në këtë libër, autori, i bazuar në studimet e arkeologëve më të njohur, provon se në Maqedoninë Perëndimore, në dy mijëvjeçarët e fundit para e. s., ka banuar popullsi kryesisht ilire

26 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Adel CO
ISBN9789995632397

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages275
ISBN9789995632397
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë