I ri Mësuesja e kompjuterit është e çakërdisur Shiko më të madhe

Mesuesja e kompjuterit eshte e cakerdisur

Dan Gutman MEP0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seri bestseller me 25 libra. Një seri gazmore për fëmijë. Lexohet nga të gjithë njerëzit mbi 7 vjeç. Të gjithë në shkollën “Fill Orja” janë shumë të çuditshëm: shokët e klasës, mësuesit, madje dhe drejtori. Cili është ai fëmijë që nuk ka thënë të paktën një herë që nuk më pëlqen shkolla! Edhe Ei Xhei mendon kështu, por çdo ditë në shkollën e tij të çuditshme ndodhin ngjarje të papara dhe në fund të ditës çdo gjë duket ndryshe.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928083692

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Mësuesja e kompjuterit, znj. Jonker, është mësuesja më e çuditshme në historinë e botës.

Ajo mund të shtypë në tastierë me gishtat e këmbëve. Ajo di të ndërtojë robotë. Ajo madje ka

vendosur kamera mbi një breshkë. Mos vallë ajo po bëhet gati të sundojë botën?

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe154
ISBN9789928083692
RedaktoriPikturoi: Jim Palliot
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNisela Gjikaj