I ri Mësuesi i shkencës është i marrosur Shiko më të madhe

Mesuesi i shkences eshte i marrosur

Dan Gutman MEP0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seri bestseller me 25 libra. Një seri gazmore për fëmijë. Lexohet nga të gjithë njerëzit mbi 7 vjeç. Të gjithë në shkollën “Fill Orja” janë shumë të çuditshëm: shokët e klasës, mësuesit, madje dhe drejtori. Cili është ai fëmijë që nuk ka thënë të paktën një herë që nuk më pëlqen shkolla! Edhe Ei Xhei mendon kështu, por çdo ditë në shkollën e tij të çuditshme ndodhin ngjarje të papara dhe në fund të ditës çdo gjë duket ndryshe.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928083715

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Z. Doker është një shkencëtar i marrosur. Ai bën eksperimente të çuditshme dhe ka një të qeshur djallëzore si kakarisje. Gjithashtu ai ka shpikur një makinë që punon me patate. Z. Doker është mësuesi më i paparë i shkencës. Mos vallë ai po bëhet gati të sundojë botën?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe167
ISBN9789928083715
RedaktoriPiktor Jim Palliot
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNisela Gjikaj