Festat me pizhame Shiko më të madhe

Festat me pizhame

Jacqueline Wilson BAT0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Keni degjuar ndonjehere per "sleep-overs' me siguri qe po. Ato jane festa qe mund te behen ne grup ose edhe vetem me nje mikeshë te ngushte

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789995677442

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Amy, Bella, Chloe, Daisy dhe Emily janë shoqe në shkollë dhe kanë klubin e tyre të alfabetit (vetëm shikoni inicialet e tyre!). Daisy është anëtarja më e re dhe është e dëshpëruar për t'u përshtatur, edhe pse Chloe ndonjëherë është shumë miqësor me të.

Të dhëna

Faqe104
ISBN9789995677442
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaAnglisht
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë