Sfilate mode per koleten - Tea Stilton View larger

Sfilate mode per koleten - Tea Stilton

Tea Stilton PE0581

New product

11106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371652

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

STUDIOJMË NË KOLEGJIN E MIUSHFORDIT DHE NA PËLQEJNË AVENTURAT E MISTERET! JEMI SHOQE SHUMË TË VEÇANTA, MADJE MË SHUMË SE SHOQE... MOTRA!

SFILATË MODE PËR KOLETËN

Çdo të hënë mbrëma shohim të gjitha tok programin Fashion Project, një sfidë mes stilistësh! Çfarë surprize të zbulosh që seria e ardhshme do të regjistrohet në Kolegjin e Miushfordit dhe që ne do të jemi... protagoniste!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages118
ISBN9789928371652
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 5 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1