Festa e Hallouinit View larger

Festa e Hallouinit

Tea Stilton PE0300

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter liber magjik vjen nga Tea Stilton (Elisabetta Dami ) per vajzat qe i pelqejne aventurat ne boten e Miushfordit.

More details

1110000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371157
Viti i botimit2022

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Përshëndetje!

Jemi grupi i Tea Sisters!

Studiojmë në kolegjin e Miushefordit dhe na pëlqejnë aventurat e misteret! Jemi shoqe shumë të veçanta, madje më shumë se shoqe... Motra!

Festa e Hallouinit

Në Miushford, po organizojmë një superfestë Hallouini: veshje me tematikë të caktuar, kunguj, ëmbëlsira, rrengje... dhe ndonjë keqkuptim të vogël që do ta zgjidhim falë forcës së miqësisë së vërtetë!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages122
ISBN9789928371157
Shtëpia botueseHalloween Party
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1