I ri Festa e Hallouinit Shiko më të madhe

Festa e Hallouinit

Tea Stilton PE0300

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter liber magjik vjen nga Tea Stilton (Elisabetta Dami ) per vajzat qe i pelqejne aventurat ne boten e Miushfordit.

Më shumë detaje

473 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371157

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përshëndetje!

Jemi grupi i Tea Sisters!

Studiojmë në kolegjin e Miushefordit dhe na pëlqejnë aventurat e misteret! Jemi shoqe shumë të veçanta, madje më shumë se shoqe... Motra!

Festa e Hallouinit

Në Miushford, po organizojmë një superfestë Hallouini: veshje me tematikë të caktuar, kunguj, ëmbëlsira, rrengje... dhe ndonjë keqkuptim të vogël që do ta zgjidhim falë forcës së miqësisë së vërtetë!

Të dhëna

Faqe122
ISBN9789928371157
Titulli origjinalHalloween Party
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani