Ngjarja e pabesueshme e Barnit View larger

Ngjarja e pabesueshme e Barnit

John Boyne A-000852

New product

Përshkrim i shkurtër

Botim i ri nga autori i librit "Djali me Pizhame me Vija", John Boyne. Një tregim i ngrohtë, gazmor dhe imagjinar nga autori bestseller i librit "Djali me pizhame me vija". Edhe kësaj radhe, Boyne na sjell një leksion të fuqishëm që ndërtohet mbi të bukurën e të qenit ndryshe nga të tjerët...

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341075
Viti i botimit2021

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Nuk ka asgjë të pazakontë me familjen Broket.

Të mërzitshëm, të respektueshëm dhe krenarë, ata përbuzin këdo që është i pazakontë ose ndryshe nga ata, deri në çastin kur vjen në jetë Barni Broket. Ky i fundit është i aftë të sfidojë ligjin e gravitetit dhe të NGRIHET NË AJËR.

Një ditë, çifti Broket dorëzohet. Ata nuk kishin dashur kurrë një fëmijë të çuditshëm, të paparë dhe që ngrihet në ajër. Barni duhet të largohet...

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928341075
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1