I ri Ngjarja e pabesueshme e Barnit Shiko më të madhe

Ngjarja e pabesueshme e Barnit

John Boyne A-000852

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Botim i ri nga autori i librit "Djali me Pizhame me Vija", John Boyne. Një tregim i ngrohtë, gazmor dhe imagjinar nga autori bestseller i librit "Djali me pizhame me vija". Edhe kësaj radhe, Boyne na sjell një leksion të fuqishëm që ndërtohet mbi të bukurën e të qenit ndryshe nga të tjerët...

Më shumë detaje

11 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341075

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nuk ka asgjë të pazakontë me familjen Broket.

Të mërzitshëm, të respektueshëm dhe krenarë, ata përbuzin këdo që është i pazakontë ose ndryshe nga ata, deri në çastin kur vjen në jetë Barni Broket. Ky i fundit është i aftë të sfidojë ligjin e gravitetit dhe të NGRIHET NË AJËR.

Një ditë, çifti Broket dorëzohet. Ata nuk kishin dashur kurrë një fëmijë të çuditshëm, të paparë dhe që ngrihet në ajër. Barni duhet të largohet...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928341075
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë