Reduced price! Qendro ku je dhe pastaj nisu View larger

Qendro ku je dhe pastaj nisu

John Boyne A-002468

New product

Përshkrim i shkurtër

Këtu është historia e një djali të vogël dhe e babait të tij. Eshtë historia e këtij djali të vogël, i cili për të ndihmuar të ëmën, - pasi i atii ka shkuar në luftë, - detyrohet të punojë lustraxhi. Këtu tregohet për një udhëtim me tren për një pendë të bardhë dhe për një mision sekret.

More details

483 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286321

828 Lekë

-8%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

E ndërsa Luftës së Parë Botërore nuk po i dukej fundi, Alfi Samerfildi i preu shpresat për ta parë të atin përsëri.

Megjithëse e ëma i thoshte vazhdimisht se babai i tij ishte ngarkuar rae një mision sekret nga qeveria, Alfi ishte i bindur se i ati kishte vdekur. Por, kur krejt rastësisht, Alfi mëson se i ati ishte në një spital, jo shumë larg Londrës - në një spital ku trajtoheshin ushtarët me trauma psikike nga shpërthimi i bombave - vendos ta rrëmbejë të atin nga ky vend i çuditshëm dhe lebetitës

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages256
ISBN9789928286321
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRuzhdi Totaj
I ri1