Reduced price! Mbreteresha e kukudheve te erresires 2 View larger

Mbreteresha e kukudheve te erresires 2

Francesco Bedini BDR0166

New product

11106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377241

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Odini nuk ishte një maçok si gjithë të tjerët, sepse… epo, ishte Odini i vërtetë, perëndia nordik i poezisë dhe i luftës, i rimishëruar në trupin e një maçoku me një sy. Falë sakrificës së tij kemi ndaluar fundin e botës, por mendimi që nuk do ta shihja më kurrë më bënte të ndihesha… Me kë po tallem kështu? Me siguri maçoku im do të kthehet. Emri i tij është Odin, jo Borëbardha ose Fafi. Kemi ende nja dy punë për të sistemuar unë dhe ai. Së bashku. Ose, së paku, kështu shpresoj…

Data sheet

pages176
ISBN9789928377241
Shtëpia botueseIl Mio Gatto Odino. La Regina dei Folletti Oscuri
RedaktoriIlustrimet nga Stefano Tambellini
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
I ri1