I ri Mbreteresha e kukudheve te erresires 2 Shiko më të madhe

Mbreteresha e kukudheve te erresires 2

Francesco Bedini BDR0166

Libër i ri

11106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377241

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Odini nuk ishte një maçok si gjithë të tjerët, sepse… epo, ishte Odini i vërtetë, perëndia nordik i poezisë dhe i luftës, i rimishëruar në trupin e një maçoku me një sy. Falë sakrificës së tij kemi ndaluar fundin e botës, por mendimi që nuk do ta shihja më kurrë më bënte të ndihesha… Me kë po tallem kështu? Me siguri maçoku im do të kthehet. Emri i tij është Odin, jo Borëbardha ose Fafi. Kemi ende nja dy punë për të sistemuar unë dhe ai. Së bashku. Ose, së paku, kështu shpresoj…

Të dhëna

Faqe176
ISBN9789928377241
Titulli origjinalIl Mio Gatto Odino. La Regina dei Folletti Oscuri
RedaktoriIlustrimet nga Stefano Tambellini
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka