Reduced price! Macoku im quhet Odin View larger

Macoku im quhet Odin

Francesco Bedini BDR0165

New product

11102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377234

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Maçoku im quhet ODIN dhe ka vetëm një sy, pikërisht si perëndia nordik i poezisë dhe i luftës. Unë jam Aldoja dhe kam një motër të bezdisshme me emrin Petra. Kohët e fundit kanë ndodhur disa ngjarje të çuditshme rreth shtëpisë sonë. Korba të mëdhenj, hije ujqish, një pemë gjigante e shfaqur në pyll… Eh… Po sikur t’ju thosha se maçoku im jo vetëm quhet Odin, por është Odini dhe se po përgatitet të shpërthejë një luftë kundër fuqive të errëta? Por mos kini frikë. Me shokët e mi Xhulio dhe Sandro dhe Klubin tonë të NOVELAVE GRAFIKE jemi gati për të shpëtuar botën!

Data sheet

pages176
ISBN9789928377234
Shtëpia botueseIl Mio Gatto si Chiama Odino
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
I ri1