I ri Macoku im quhet Odin Shiko më të madhe

Macoku im quhet Odin

Francesco Bedini BDR0165

Libër i ri

11102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377234

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Maçoku im quhet ODIN dhe ka vetëm një sy, pikërisht si perëndia nordik i poezisë dhe i luftës. Unë jam Aldoja dhe kam një motër të bezdisshme me emrin Petra. Kohët e fundit kanë ndodhur disa ngjarje të çuditshme rreth shtëpisë sonë. Korba të mëdhenj, hije ujqish, një pemë gjigante e shfaqur në pyll… Eh… Po sikur t’ju thosha se maçoku im jo vetëm quhet Odin, por është Odini dhe se po përgatitet të shpërthejë një luftë kundër fuqive të errëta? Por mos kini frikë. Me shokët e mi Xhulio dhe Sandro dhe Klubin tonë të NOVELAVE GRAFIKE jemi gati për të shpëtuar botën!

Të dhëna

Faqe176
ISBN9789928377234
Titulli origjinalIl Mio Gatto si Chiama Odino
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka