I ri Skandal ne pranvere Shiko më të madhe

Skandal ne pranvere

Lisa Kleypas BOT0720

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kapitulli i fundit i Wallflowers, katër mikesha të pandashme që e kthejnë Londrën viktoriane në ironike, argëtuese dhe pa paragjykime si Nju Jorkun e "Sex and the City"-t.

Më shumë detaje

111047 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005922

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pas tre stinëve zhgënjyese në shoqëri, babai i Dejzit është i prerë: e bija duhet të gjejë një burrë, shumë shpejt. Dhe nëse Dejzi nuk do ta gjejë burrin e ëndrrave të saj, atëherë do të jetë e shtrënguar të martohet me atë që i ati ka zgjedhur për të: Metju Suiftin.

Dejzi është e tmerruar, do të martohej me këdo tjetër përveçse me atë individ të vrazhdë dhe men-djemadh. Por nuk i ka bërë llogaritë me sharmin e padyshueshëm që Metjuja do të përdorë për ta bërë për vete.

Djali shëndetlig dhe ambicioz që kishte njohur është shndërruar në një burrë tërheqës, të pjekur, plot vitalitet. Por pikërisht kur është duke iu dorëzuar pasionit, shpërthen një skandal që rrezikon të shkatërrojë gjithçka...

REVIEWS

"Kjo seri është më e mira që një romancë historike mund të ofrojë. Fatmirësisht për ne, Lisa Kleypas-i ka shumë libra të tjerë, por këto katër romane do të kenë gjithnjë një kuptim të veçantë për mua dhe mezi po pres që t'i rilexoj".

Under the Covers

"Dejzi dhe Metjuja janë një çift i mrekullueshëm. Përmbyllja e denjë e një serie shumë ngacmuese".

All About Romance

"Një lexim i këndshëm. Ky është një roman që duhet ruajtur si thesar!"

Romantic Times

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe348
ISBN9789928005922
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion