Bomberi dhe lojtari reserve

Philip Osbourne A-003686

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër të argeton, të emocionon dhe të përfshin vazhdimisht. Një tjetër bestseller në shqip për lexuesit e vegjël nga Filip Osbourne

More details

451 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN178

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Prej shumë kohësh ata kanë qenë lojtarë rezervë dhe mezi presin rastin e duhur për të treguar se sa u vlen lëkura. Ata duan shpagim dhe duan t’u tregojnë të gjithëve se Ngrohësit e stolit janë kampionë të vërtetë në fushë dhe në jetë!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages9789928192998
ISBN178
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1