I ri Cmim i reduktuar! Bomberi dhe lojtari reserve Shiko më të madhe

Bomberi dhe lojtari reserve

Philip Osbourne A-003686

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër të argeton, të emocionon dhe të përfshin vazhdimisht. Një tjetër bestseller në shqip për lexuesit e vegjël nga Filip Osbourne

Më shumë detaje

452 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN178

621 Lekë

-10%

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Prej shumë kohësh ata kanë qenë lojtarë rezervë dhe mezi presin rastin e duhur për të treguar se sa u vlen lëkura. Ata duan shpagim dhe duan t’u tregojnë të gjithëve se Ngrohësit e stolit janë kampionë të vërtetë në fushë dhe në jetë!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe9789928192998
ISBN178
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë