Reduced price! Buzeqesh View larger

Buzeqesh

Raina Telgemeier BAT0015

New product

Përshkrim i shkurtër

Një nga librat më të famshëm në botë vjen edhe në shqip. Miqtë tanë të vegjël do të buzëqeshin natyrshëm duke lexuar dhe shijuar botimin e shkrimtarjes së mirënjohur amerikane, Raina Telgemeier.

More details

904 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219350

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Raina do të jetë si të gjithë, një nxënëse e klasës së gjashtë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages224
ISBN9789928219350
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit14-18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia