Si te behesh mbret View larger

Si te behesh mbret

Jan Terlouw  A-007450

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte nje liber per femije 9-vjecare; flet per nje djale i cili deshiron qe te behet mbret ne vendin e tij, Katoren. I duhet te kaloje disa prova te veshtira. Do t’i kaloje dot? Dhe a mund te behen “mbret” te gjithe?

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366054

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Trimeri guxim dhe shume dashuri per te tjeret, ja se ç’duhet!

Nga autori i librit “Letra e koduar” vjen nje liber i ri qe do t’i mbushe femijet me gezim.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages167
ISBN9789928366054
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Demaku
I ri1