Jan Terlouw 

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  525 Lekë 700 Lekë -25% In Stock

  Kthehet për lexuesin tonë autori i romanit Letra e koduar!Një roman me ritëm të shpejtë dhe emocionues, që është botuar e ribotuar në Holandë e jashtë saj për gati pesëdhjetë vjet, qysh nga botimi i parë.

  525 Lekë
  700 Lekë -25%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  300 Lekë 400 Lekë -25% In Stock

  Eva është shumë e shqetësuar, sepse prindërit e saj grinden vazhdimisht. Shoqes së saj, Xhekit, i lind një mendim... i shkëlqyer...: tu japin një mësim të mirë prindërve. Eva duhet të zhduket për disa orë. Në shtëpinë e tyre, Xheki dhe Tomasi, vëllai i saj, kanë një qoshkë të fshehtë në papafingo. Plani duket sikur nuk çalon gjëkundi, por një e papritur e...

  300 Lekë
  400 Lekë -25%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  525 Lekë 700 Lekë -25% In Stock

  Ky eshte nje liber per femije 9-vjecare; flet per nje djale i cili deshiron qe te behet mbret ne vendin e tij, Katoren. I duhet te kaloje disa prova te veshtira. Do t’i kaloje dot? Dhe a mund te behen “mbret” te gjithe?

  525 Lekë
  700 Lekë -25%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items