Reduced price! Zbavitu me tabelat e shumezimit, - Seria per ciklin fillor View larger

Zbavitu me tabelat e shumezimit, - Seria per ciklin fillor

Richard Dawson MEP0007

New product

Përshkrim i shkurtër

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban tre libra në të cilat fëmijët 7-9 vjeç praktikojnë njohuritë. 

More details

857 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928082800
Viti i botimit2016

200 Lekë

-20%

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban tre libra në të cilat fëmijët 7-9 vjeç praktikojnë njohuritë. Ndihmoje fëmijën duke u praktikuar në shtëpi. Ky libër me aktivitete për tabelat e shumëzimit është shkruar nga mësues. Aktivitetet hap pas hapi ndihmojnë në përvetësimin e tabelave të shumëzimit. Udhëzimet ju ndihmojnë për ta nxitur fëmijën tuaj të punojë i pavarur dhe të zbavitet duke mësuar plotësuese në ndihmë të programeve shkollore. Libri i parë është pjesë e materialeve ndihmëse për programin shkollor, si një ndihmesë për të krijuar vetëbesim në matematikë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages32
ISBN9789928082800
RedaktoriElona Çali
Viti i botimit2016
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-9-vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEmiralda Yzeiri