Na bashkon një det Shiko më të madhe

Na bashkon një det

Grup autorësh MIL0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Antologji me poetë italianë dhe shqiptarë të jugut.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Milosao
Fletët158

650 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët158
Titulli origjinalMilosao
V. Bot2016
VendodhjaSarandë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAlbana Aliaj