Dashuria eshte si djathi, - Stilton 15 Shiko më të madhe

Dashuria eshte si djathi, - Stilton 15

Jeronim Stilton PE0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 07 6

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 9928 175 07 6
V. Bot2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç