Keshilla e kthetertule xanxamjaut - Stilton 16 Shiko më të madhe

Keshilla e kthetertule xanxamjaut - Stilton 16

Jeronim Stilton PE0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 27 4

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 9928 175 27 4
V. Bot2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç