I ri Mëso rregullat e mirësjelljes me elefant Gazmorin Shiko më të madhe

Mëso rregullat e mirësjelljes me elefant Gazmorin

Grup autorësh JB0245

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gazmori është një elefant që i pëlqen argëtimi, por, shpesh, tregohet i pakujdesshëm dhe i pasjellshëm: shtyn majtas e djathtas derisa të dalë në krye, teshtin pa e vënë dorën para gojës

dhe nuk i dëgjon kurrë të tjerët. Prandaj, krokodil Tili vendos t’i mësojë rregullat e mirësjelljes. Po sa e këndshme është kjo mënyrë të mësuari!

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët30
ISBN9789928240453

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër është pjesë e serisë: “MËSO RREGULLAT E MIRËSJELLES”

Në këtë seri me katër libra zbavitës, fëmija juaj do të mësojë rregullat e mirësjelljes, nëpërmjet disa historish vërtet argëtuese.

Mëso rregullat e mirësjelljes me elefant Gazmorin

Mëso të luash pa hile me hipopotam Trazovaçin”

Mëso t’i dëgjosh të tjerët me pulë Kuqaloshen”

Mëso të sillesh në tryezë me Pip Ketrushin”

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët30
ISBN9789928240453
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat220 x 220