I ri Gol 2 dhe tani... te gjithe ne Brazil! Shiko më të madhe

Gol 2 dhe tani... te gjithe ne Brazil!

Luigi Garlando A-008302

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat, sfidat dhe ëndrrat e tetë adoleshentëve me një pasion të madh: futbollin. Ilustrimet janë realizuar nga Stefano Turconi                       

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361141

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhe tani… të gjithë në Brazil! Shkolla ka mbaruar dhe për Kokaret do të jetë një verë vërtet e veçantë: së shpejti do të nisen për një pushim përrallor në Brazil, parajsën e futbollit! Zhoaoja po i pret tashmë në Rio de Zhaneiro dhe Tomin e shokët e tij nuk po i mban vendi sa të vizitojnë mitikun Marakana dhe të stërviten në plazh bashkë me kampionët e ëndrrave të tyre… Duke filluar nga mosha tetëvjeçare

Të dhëna

Faqe132
ISBN9789928361141
RedaktoriKlodiana Metani
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian Beshaj