Cmim i reduktuar! Shkelmi i fillimit te lojes Shiko më të madhe

Shkelmi i fillimit te lojes

Luigi Garlando A-008211

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat, sfidat dhe ëndrrat e tetë adoleshentëve që kanë një pasion të madh: futbollin! Kur Gaston Shampinjoni, ish-futbollist i kombëtares franceze, sheh Tomin të zhonglojë në oborrin e shtëpisë, e kupton menjëherë që djali ka stofin e kampionit dhe që… më në fund mund të realizojë ëndrrën e tij: të themelojë një skuadër ku të mund të luajnë të gjithë. Duke u argëtuar, natyrisht!

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928361103

539 Lekë

-23%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe156
ISBN9789928361103
RedaktoriKlodiana Metani
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian Beshaj