I ri GOL 6 – Ne transferte ne Paris Shiko më të madhe

GOL 6 – Ne transferte ne Paris

Luigi Garlando MUZ0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tomi dhe shokët e tij nuk arritën ta fitonin vendin e parë në finale e madhe të kampionatit, por humori i tyre është në qiell: traineri, në fakt, njoftoi se do t’i çojë të gjithë në Paris, ku djemtë do të luajnë një botëror të vogël futbolli. Për Kokaret do të jetë një transfertë… në penalltinë e fundit. Duke filluar nga mosha tetëvjeçare

11102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361325

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe162
ISBN9789928361325
RedaktoriKlodiana Metani
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian Beshaj