Gol 4 Duke enderruar finalen e madhe Shiko më të madhe

Gol 4 Duke enderruar finalen e madhe

Luigi Garlando MUZ0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ka rifilluar kampionati i futbollit dhe Kakaret, në vendin e dytë në klasifikim. jonë gati të luajnë gjithçka për gjithçka. Por më parë Tomi dhe shokët e tij të skuadrës do të duhet 18 bindin Gjilpërën me koke to lêrê xhudon dhe të kthehet në portë. Sepse, siç thotë gjithnjë trajneri tyre Shampinjon, e rëndësishme është të qëndrojnë të bashkuar

11106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361257

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe147
ISBN9789928361257
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian breshaj