I ri GOL 5 – Sfida vendimtare Shiko më të madhe

GOL 5 – Sfida vendimtare

Luigi Garlando MUZ0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kampionati ka mbaruar dhe tani nuk mbetet veçse finalja e madhe. Kokaret kundër Akademisë Blu, ish-skuadrës së Tomit. Është sfida që kapiteni dhe shokët e tij e presin ngaherë, rasti për t’i dhënë një mësim Lorisit të padurueshëm… dhe, sidomos për të treguar që e tyrja është një skuadër e përbërë nga miq të vërtetë! Duke filluar nga mosha tetëvjeçare

1103 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361318

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe150
ISBN9789928361318
RedaktoriKlodiana Metani
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian Beshaj