Sfida per trurin Shiko më të madhe

Sfida per trurin

BAO0147

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libër me një stilolaps elektronik, i cili tregon nëse përgjigjia është e saktë apo jo. Për këtë mjafton që fëmija të vendosë lapsin në rrathët e vegjël të zinj.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108822

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo seri përmban lojëra zbavitëse, logjike dhe inteligjente që e ndihmojnë fëmijën të zhvillojë kujtesën, shkathtësinë mendore dhe përqendrimin. Me këta libra, duke ushtruar “materien gri”, përforcohet shëndeti mendor.

Të dhëna

Faqe30
ISBN9789989108822
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër