Treni

Grup autorësh JB0285

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jeni gati për të udhëtuar drejt qytetit të madh? Atje do të na çojë makinist maçoku.

Më shumë detaje

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët16
ISBN9789928240736

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rrugës, ai do të na tregojë detin e kaltër, do të ngjitë e do të zbresë kodra, do të ndalojë nëpër stacione për të marrë e për të lënë udhëtarë. Sa i këndshëm është ky libër-lodër, që i ngjan një lokomotive me rrota! Sa i bukur do të jetë ky udhëtim, i shoqëruar me një tekst të këndshëm e tëlehtë për t’u përthidhur, si dhe me ilustrime shumëngjyrëshe! Bëhuni gati shpejt! Treni ka ndalur në stacion dhe nuk pret!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN9789928240736
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri