Dragonologjia Shiko më të madhe

Dragonologjia

Grup autorësh JB0050

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjithçka që doni të mësoni mbi dragonjtë: historinë e tyre, llojet e ndryshme, vendndodhjen, zbutjen, si dhe të fshehtat që i kanë rrethuar ndër shekuj, do ti zbuloni në këtë libër të mrekullueshëm.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët30
ISBN978 992 84 16 056

2 500 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët30
ISBN978 992 84 16 056
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë