I ri Cmim i reduktuar! Gjyshja e rrezikshme dhe qeni i fatit Shiko më të madhe

Gjyshja e rrezikshme dhe qeni i fatit

Kita Mitchell A-004717

Libër i ri

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Rrezik, është emri i saj i dytë!*

*Në fakt, ajo quhet Maud

Babai i Ollit ka humbur, por gjyshja e rrezikshme po merret me këtë çështje!

Ajo ka një balonë me ajër të nxehtë, tridhjetë pako biskota dhe një qenush me fuqi magjike (të paktën kështu thotë ajo).

POR ndërsa ata fluturojnë në qiell, Olli e kupton se ky nuk është thjeshtë një mision shpëtimi...

. . . Gjyshja po arratiset!

“THRILLER! BISKOTA! Ky libër i ka të gjitha”

KINI KUJDES: MOS IA JEPNI KËTË LIBËR GJYSHES SUAJ. AJO MUND TË ‘VJEDHË’ NDONJË IDE.

Nuk ka vlerësime

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe 274
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë