Reduced price! E verteta vertitet View larger

E verteta vertitet

Erion Mollaymeri BD0717

New product

Përshkrim i shkurtër “Tregimet e vëllimit ‘E vërteta vërtitet’ dëshmojnë përsëri se Erion Mollaymeri e ka krijuar tanimë profilin e tij si një shkrimtar tepër serioz, me stil origjinal, të shprehur përmes një regjistri gjuhe të pasur, të përpunuar e të tingëllueshme dhe përmes universit letrar të veçantë që ndërton. 

More details

1110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994307180

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Psikologjia e personazheve që lëvizin në këtë univers, me marrëdhëniet e tyre herë komplekse e herë të drejtpërdrejta, pasqyron dilemat e sotme ekzistenciale, të cilat përçohen me mjaft thellësi tek lexuesi, i cili vazhdon t’i interpretojë dhe t’i diskutojë edhe pas leximit.

REVIEW

Historitë kanë përmbajtje të konsiderueshme të realitetit, të cilat mund t’ju shkaktojnë aludime, kruarje të kokës apo shtrembërime të fytyrës. Konsultohuni me hyrjen përpara se të lexoni tregimet, duke marrë gjithnjë parasysh lidhjen e ngushtë mes tyre sipas radhës.

Diana Çuli, shkrimtare

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages182
ISBN9789994307180
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë