Transplanti i jetes View larger
Pjesë nga libri

Transplanti i jetes

Dorian Keys A-004707

New product

Përshkrim i shkurtër

Dorian Keys, një shqiptaro-amerikan i diplomuar në degën e biologjisë dhe Akademinë e Policisë, vjen me një novelë fantastiko-shkencore. Një sukses i arritur në SHBA, që tashmë vjen edhe para lexuesit shqiptar.

More details

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928277787
Viti i botimit2020

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Detektivi Robert Mirs gjendet në telashe. I është zhdukur kolegu i ngushtë dhe atë vetë e kanë pushuar nga puna. Si të mos mjaftonin këto, ai ka humbur kujtesën përkohësisht dhe kësaj nuk arrin t’i gjejë dot asnjë lloj shpjegimi.

Për të zbuluar të vërtetën i duhet të kridhet në një realitet të ri, krejt ndryshe nga ai, me të cilin është mësuar e ku ndihet mirë, një realitet ku kujtimet mund të zhvendosen nga një trup te tjetri, ku grupe të fshehta luftojnë mes tyre për të sunduar dhe ku jeta e njeriut shkon përtej planetit Tokë.

A do të përbënte rrezik për punën, familjen dhe për atë vetë sikur të merrte pozicion në këtë konflikt?

A e ka mundësinë që të bëjë zgjedhje?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages144
ISBN9789928277787
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanFantashkencë
I ri1