I ri Transplanti i jetes Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Transplanti i jetes

Dorian Keys A-004707

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dorian Keys, një shqiptaro-amerikan i diplomuar në degën e biologjisë dhe Akademinë e Policisë, vjen me një novelë fantastiko-shkencore. Një sukses i arritur në SHBA, që tashmë vjen edhe para lexuesit shqiptar.

Më shumë detaje

103 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928277787

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Detektivi Robert Mirs gjendet në telashe. I është zhdukur kolegu i ngushtë dhe atë vetë e kanë pushuar nga puna. Si të mos mjaftonin këto, ai ka humbur kujtesën përkohësisht dhe kësaj nuk arrin t’i gjejë dot asnjë lloj shpjegimi.

Për të zbuluar të vërtetën i duhet të kridhet në një realitet të ri, krejt ndryshe nga ai, me të cilin është mësuar e ku ndihet mirë, një realitet ku kujtimet mund të zhvendosen nga një trup te tjetri, ku grupe të fshehta luftojnë mes tyre për të sunduar dhe ku jeta e njeriut shkon përtej planetit Tokë.

A do të përbënte rrezik për punën, familjen dhe për atë vetë sikur të merrte pozicion në këtë konflikt?

A e ka mundësinë që të bëjë zgjedhje?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe144
ISBN9789928277787
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanFantashkencë