Borebardha - IA View larger

Borebardha - IA

IA0037

New product

Përshkrim i shkurtër

Borebardha, përralla më e famshme e Vëllezërve Grimm në të gjithë botën, vjen për lexuesit e vegjël në këtë libër me zë.

More details

474 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128409

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Borëbardha, është një përrallë gjermane e shekullit të nëntëmbëdhjetë që njihet sot gjerësisht në botë. Vëllezërit Grimm e publikuan atë në vitin 1812 në përmbledhjen e tyre të parë të Përrallave Grimm. Borëbardha në këtë botim vjen tashmë tek ju me ilustrime shumëngjyrëshe të përrallës klasike. Shtypni butonat dhe dëgjoni me zë historinë e famshme.

Data sheet

pages210
ISBN9789928128409
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
Numri i botimeveI parë