Kura e Shopenhauerit View larger

Kura e Shopenhauerit

Irvin D. Yalom MO0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Raporti mes një psikoterapisti dhe një pacienti, i cili nuk është një person dosido por mbështetës dhe njohës i filozofisë së Shopenhauerit vjen në një rrëfim brilian të Irvin D. Yalom. Në një moment të dy kuptojnë se kanë nevojë për njëri-tjetrin. Pse?? Këtë marrëdhënie të pazakontë na e rrëfen autori i romanit bestseller “Kur qau Niçja”. I tillë është edhe “Kura e Shopenhauerit”

23 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN9789928120434
Viti i botimit2011

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages390
ISBN9789928120434
Shtëpia botueseMORAVA
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLira Sejdini Vaid