Udha Zen View larger

Udha Zen

Alan Watts A-008196

New product

990 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265517
Viti i botimit2022

1 020 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

'Nëse hapim sytë dhe shohim qartë, bëhet e kuptueshme se nuk ekziston asnjë kohë tjetër përveç momentit të tanishëm'

Një eksplorim i thellë i origjinës dhe historisë së Budizmit Zen, nga studiuesi pionier, Alan Watts. Me një kombinim të rralle të origjinalitetit dhe kthjelltësisë, Watts zbulon parimet kyçe të praktikës Zen dhe se si mund të revolucionarizojë jetën tonë të përditshme.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages261
ISBN9789928265517
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArben Shehu
I ri1