Reduced price! Nje fund pa fillim View larger

Nje fund pa fillim

Aulona Ilasllari UNIV0014

New product

Përshkrim i shkurtër

Një romancë e ngjizur nga shkëndija pasioni, një grishje për të eksploruar botën e ndjeshme të zemrës femërore, nën metaforikën e furishme të shprehisë së qenies.

More details

1070 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Univers
ISBN9789928355522

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dy jetë të thyera takohen dhe ndërthuren papritur.

Aulona, një vajzë e apasionuar pas shkrimit dhe Joni, një autor librash, tërhiqen nga njëri-tjetri dhe fillojnë të njihen. Por gjatë rrugës, u duhet të përballen me disa të vërteta të hidhura.

A do të mundet e shkuara e tyre, të ndikojë në të ardhmen? A do të jetë më e madhe frika, apo dashuria?

Cila do të mbizotërojë në këtë histori? Kush do të ketë guximin për të hapur zemrën që të dy të ripërqafojnë ndjenjën më të thellë të dashurisë?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages221
ISBN9789928355522
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion
I ri1