Une jam e tradhtuara

Iva Musaraj A-008820

New product

Përshkrim i shkurtër

Pas suksesit të romanit të parë "Unë jam dashnorja", autorja Iva Musaraj ka vendosur të sjellë vazhdimin e historisë, anën tjetër të medaljes, parë nën këndvështrimin e Dorës, gruas së Adelit me titull "Unë jam e tradhtuara" (Historia e Dorës).

More details

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389022
Viti i botimit2022

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky roman i dytë flet për historinë e Dorës, njohjen me Adelin, dashurinë e saj të parë. Sfidat nëpër të cilat Dora ka kaluar për ta shtyrë Adelin, të shoqin drejt suksesit dhe çfarë mori ajo në këmbim. Boshllëk dhe shijen e hidhur që të lë tradhëtia.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928389022
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion
I ri1