I ri Une jam e tradhtuara Shiko më të madhe

Une jam e tradhtuara

Iva Musaraj A-008820

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas suksesit të romanit të parë "Unë jam dashnorja", autorja Iva Musaraj ka vendosur të sjellë vazhdimin e historisë, anën tjetër të medaljes, parë nën këndvështrimin e Dorës, gruas së Adelit me titull "Unë jam e tradhtuara" (Historia e Dorës).

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389022

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky roman i dytë flet për historinë e Dorës, njohjen me Adelin, dashurinë e saj të parë. Sfidat nëpër të cilat Dora ka kaluar për ta shtyrë Adelin, të shoqin drejt suksesit dhe çfarë mori ajo në këmbim. Boshllëk dhe shijen e hidhur që të lë tradhëtia.

Të dhëna

ISBN9789928389022
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion