Iva Musaraj

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 6 of 6 items
 • Quick view
  1 260 Lekë 1 400 Lekë -10% In Stock
  New

  Iva Musaraj eshte nje autore qe ka fituar shume lexues me romanet e saj te cilet eksplorojne pasionet njerezore te diteve tona, - ne nje shoqeri ku ka nje zhberje te shume vlerave qe ndajme dhe pranojme mes njeri – tjetrit. Duke pare suksesin, sidomos mes lexuesve te rinj, - kemi bere nje set me dy romanet e saj: “Une jam dashnorja” dhe “Une jam e...

  1 260 Lekë
  1 400 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  "Mbi re rozë dhe të kaltra" është përmbledhja më e re me përralla e autores Iva Musaraj. Plot 22 përralla rrëfehen për vogëlushët e moshës 3-6 vjeç, shoqëruar me ilustrime me ngjyra fantastike.

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Iva Musaraj pas sprovave per femije vjen per lexuesit me nje roman, ku imagjinata ngjizet me realitetin e vitit te pandemise, e cila ndryshoi raportet ndernjerezore dhe kuptimin per jeten.

  700 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Pas shkrimit te tre librave, Iva Musaraj vjen para lexuesit me nje romance te pazakonte, e cila te surprizon dhe te sfidon qe ne titull.....  

  700 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Pas suksesit të romanit të parë "Unë jam dashnorja", autorja Iva Musaraj ka vendosur të sjellë vazhdimin e historisë, anën tjetër të medaljes, parë nën këndvështrimin e Dorës, gruas së Adelit me titull "Unë jam e tradhtuara" (Historia e Dorës).

  700 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 6 of 6 items