Ushtrime te zgjidhura-Pergatitje per provimin e lirimit te arsimit 9-vjecar View larger

Ushtrime te zgjidhura-Pergatitje per provimin e lirimit te arsimit 9-vjecar

Dituri Malaj A-000488

New product

Përshkrim i shkurtër Ky tekst ju vjen ne ndihme te gjithe nxenesve per provimin e lirimit te klases se 9-te, ne lenden e matematikes, pasi sjell permbledhje dhe teste per matematiken e kater viteve te ciklit te larte te shkolles 9-vjecare.

452 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789995618483

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 other products in the same category:

Data sheet

pages240
ISBN9789995618483
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë