Ushtrime te zgjidhura-Pergatitje per provimin e lirimit te arsimit 9-vjecar Shiko më të madhe

Ushtrime te zgjidhura-Pergatitje per provimin e lirimit te arsimit 9-vjecar

Dituri Malaj A-000488

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ky tekst ju vjen ne ndihme te gjithe nxenesve per provimin e lirimit te klases se 9-te, ne lenden e matematikes, pasi sjell permbledhje dhe teste per matematiken e kater viteve te ciklit te larte te shkolles 9-vjecare.

456 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789995618483

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

4 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe240
ISBN9789995618483
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë